Poszukujemy Monterów Konstrukcji i Rurociągów

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży budowlanej i przemysłowej. Aktualnie poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych monterów konstrukcji stalowych oraz rurociągów.

Co Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
• Możliwość pracy nad interesującymi projektami.
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy.
• Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju.
• Ubezpieczenie zdrowotne.
• Odzież ochronna.

Wymagania:
• Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych/rurociągów.
• Umiejętność czytania rysunków technicznych.
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
• Gotowość do pracy na terenie Puszczy Mariańskiej.

Zakres Obowiązków:
• Montaż konstrukcji stalowych i rurociągów zgodnie z dokumentacją techniczną.
• Praca zgodnie z normami bezpieczeństwa i standardami jakościowymi.
• Współpraca z innymi członkami zespołu i kierownictwem projektu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@altertechnika.pl z dopiskiem „Monter”– Puszcza Mariańska”.
Kontakt: 531 001 717 lub 535 008 271 (8:00-16:00)

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”