Strefa pracodawcy

Poszukujecie Państwo specjalistów budowlanych rzadko spotykanych specjalności?
U nas ich znajdziecie!

Usługi i realizacje

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych i przemysłowych. Firma Altertechnika oferuje realizację nowych inwestycji oraz remonty. Nasze kadry posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia różnorodnych projektów budowlanych i inwestycji przemysłowych. Bez względu na to, czy działasz w Polsce, czy w innym kraju Unii Europejskiej, możesz polegać na profesjonalnych usługach naszych zespołów.

Możesz zaufać naszemu długoletniemu doświadczeniu, które umożliwia nam zapewnienie najlepszych ekip w swojej dziedzinie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług oraz niezwykły poziom rzetelności w realizacji powierzonych prac. Nasza baza profesjonalistów to miejsce, gdzie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i zweryfikowane osoby z udokumentowanym doświadczeniem w branży.

Dlaczego warto z nami współpracować?​

Pracownicy w naszych zespołach to osoby z kwalifikacjami oraz uprawnieniami wymaganymi w danej branży, doskonale znający się na swoim fachu. Większość z nich miała okazję pracować przy dużych inwestycjach i projektach, także poza Polską. Cechuje ich rzetelność i sumienność w realizowaniu zleconych zadań, co daje Państwu gwarancję dobrze wykonanych prac. Oferujemy usługi całych grup, łącznie z kierownikiem – brygadzistą na czele.

Czas

Szybki dostęp do wykwalifikowanych ekip z doświadczeniem. Realizujemy zlecenie w najkrótszym możliwym czasie!

Oszczędność

Cała procedura odbywa się bez konieczności prowadzenia rozliczeń i spraw personalnych - ten obowiązek jest po naszej stronie. Oszczędność czasu i pieniędzy!

Profesjonalizm

Gwarantujemy dobór zespołu zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami i wymaganiami!

Wybór

Możliwość wyboru pracownika lub wymiany go na innego w trakcie trwania umowy. Bez ryzyka i dodatkowych kosztów!

Każdy z pracowników w naszych zespołach posiada wysokie kwalifikacje w swojej dziedzinie, a także wszelkie wymagane uprawnienia w danej branży. Dzięki temu zyskujesz pewność, że kadra, z którą będziesz współpracował, zna wszelkie tajniki swojego fachu. Zdecydowana większość spośród naszych specjalistów posiada spore doświadczenie w pracy przy dużych inwestycjach, nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami.

Jeśli potrzebujesz rzetelnego, a także sprawdzonego partnera biznesowego, zdecyduj się na współpracę z firmą Altertechnika. Z nami każdy Twój projekt zakończy się sukcesem!

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez niniejszy formularz kontaktowy bądź bezpośrednio pod numerem telefonu +48 24 366 66 26 lub w siedzibie firmy.

Złóż zapytanie ofertowe

    Możesz dołączyć plik w formacie DOC, DOCX, PDF: