Szukamy Pracowników na remont. Orlen, Płock


Poszukujemy pracowników do remontu, którzy dołączą do naszego zespołu na terenie Orlen w Płocku. Pracując na tym stanowisku, będziesz zaangażowany w różnorodne prace remontowe i budowlane, zapewniając utrzymanie i rozwijanie infrastruktury zakładu.


Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z remontem lub budowlanką
-Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn budowlanych
-Dobra kondycja fizyczna
-Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu prac


Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych projektach remontowych
-Przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego
Jeśli jesteś gotowy do pracy przy remontach na terenie Orlen w Płocku i spełniasz nasze wymagania, zapraszamy do aplikowania! Prosimy o przesłanie CV oraz informacji kontaktowych na adres: rekrutacja@altertechnika.pl
Kontakt telefoniczny pod numerem 531 001 717 lub 535 008 271 (8:00-16:00)


Razem twórzmy lepszą przyszłość dla Orlenu w Płocku!

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”