Poszukujemy Doświadczonych Spawaczy TIG 141 do Pracy w Płocku

Jesteśmy renomowaną firmą działającą w branży spawalniczej i nie tylko.

 Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy TIG, gotowych wnieść swoje umiejętności i doświadczenie w naszych projektach.

Obowiązki:

  • Precyzyjne spawanie różnych metali i stopów metodą TIG 141.
  • Praca zgodna z rysunkami technicznymi i specyfikacjami, w tym planowanie i przygotowanie materiałów.
  • Zapewnienie wysokiej jakości spawów i przestrzeganie rygorystycznych norm bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w spawaniu metodą TIG.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Skrupulatność, precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Znajomość zasad BHP i praktyka w ich stosowaniu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością długofalowej współpracy.
  • Ścieżki rozwoju zawodowego oraz szkolenia doskonalące umiejętności.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy z doświadczonym zespołem.
  • Pełne wsparcie logistyczne: transport oraz zakwaterowanie.
  • Zapewnienie odzieży roboczej i niezbędnego sprzętu.

Aplikacja: Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: rekrutacja@altertechnika.pl z dopiskiem „Spawacz TIG – Płock”.

Kontakt: 531 001 717 lub 535 008 271 (8:00-16:00)

Dołącz do nas i zbuduj  swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”